Chinees nieuwjaar verkoopLetop!Het is op dit moment niet mogelijk pakketten naar de Verenigde Staten te sturen. Een zeer fraai top kwaliteit geschilderd antiek Chinees vaas uit laat 19e eeuw, Zeer fijn porselein en schilderwerk. Gedecoreerd met krijgers in panelen. Zeer mooi van vorm en erg fris van kleur. Conditie: goedenkele mini bakfoutjes en gebruikssporen, zie foto'sverder gaaf27,5 hoogte cm hoog en 14,5 cm diameterVerzendkosten wereld 35 euroenkel verzendenIntercontinentaal verzenden duurt ca 10-15 werkdagen in bijzonder situatie kan het ca 20-25 werkdagen duren.