Zeer fraai Grote chinees porselein blauw en witte dekselvaas met Vogels/bloemen decor uit 18e eeuw.(Kangxi periode 1662-1722).Hoogte 53 cm.Conditie:De vaas en deksel zijn zeer goede conditie. Geen chips.haarlijn en/of restauratie.Het kavel wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verzonden