Prachtige blauwe en witte Chinese porseleinen dekselvaas gemaakt in Jingdezhen tijdens de Kangxi-periode (1662-1722). Het vat is versierd met een landelijk landschap met vissers. De decoratie is geschilderd in een mooie diepe blauwe tint. De onderkant is ongeglazuurd.De vaas, in perfecte staat; de deksel, een kleine chip aan de rand en de knop professioneel gehecht.Herkomst: privé Nederlandse collectie.Afmetingen: 20 (hoogte) x 6,3 (breedte voet) cm.Dit artikel wordt correct verpakt en verzekerd verzonden.