Prachtige grote designvaas, gelakt en geëmailleerd, hoogte 61 cm, gewicht 5 kilo.Volgens de werken van Picasso: keramieken vaas, gelakt en geëmailleerd.Surrealistisch kunstwerk met gekleurde geometrische motieven op een zwarte en gouden achtergrond.Prachtige hedendaagse vaas.. Handvat in de vorm van een Aziatische leeuw. Periode 1960/1970.Zeer goede algemene staat, zie de foto's.