Prachtige Chinese Famille Verte vaas - merk Kangxi - begin 20e eeuwPRACHTIGE EN ZELDZAME VAAS in Famille Verte Porselein - Begin 20e eeuwGroen familie-emaille decor, hoogwaardigheidsbekleder en dienaren in een landschap, ZEER FIJN decorKangxi-merk onder de basis in blauw en witProvenance : Franse collectieZeer goede staatHoogte: 26 cm