Chinees nieuwjaar verkoopLetop!Het is op dit moment niet mogelijk pakketten naar de Verenigde staten te sturen. Een zeer fraai en groot set gedecoreerd antiek Chinees bronzen Gu model vazen met twee drakenkop oren. Aan alle zijde is archaïsche decoratie aanwezig. De vaas heeft een zeer goede patina. Zeer fraai bewerkt en mooi model. Zwaar van gewicht. De model heeft nog kenmerken uit de warning state periode in zich. conditie: goed.enkele gietfouten en gebruikssporen, zie foto'smini deukje op de buik, zie foto'sverder gaafgewicht: 28,2 kilogramverzendkosten wereld 150 euroenkel verzendenVerzenden intercontinentaal duurt ca 10-15 werkdagen in bijzondere situatie kan het ca 20-25 werkdagen duren.