Zeer fraai grote chinees brons Cloisonné emaille vaas met bloemen decor uit begin 20e eeuw.Diameter 19 cm. Hoogte 32 cm.Conditie: Een deukje aan de schouder. Zie laatste foto. verder helemaal gaaf. Enkele gebruikssporen.Het kavel wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verzonden.