Een altaar vaas met ingelegd zilverdraad. Met 2 draken als handvaten. Is in goede gebruikte staat, mist 1 poot de andere beschadigd, zie laatste 2 foto,s De afmeting is H 36,5 - B 24 - D 24 cm. Weegt 5 kg. wordt aangetekend verzonden.