Zilveren vaasje – Nederland – ca. 1920 – Art Deco – .925 zilverElegant Nederlands zilveren vaasje, vervaardigd in de eerste helft van de 20e eeuw (ca. 1920). Het vaasje heeft een slanke, conische vorm met een gecartelde rand en een ronde voet, typerend voor de vroege Art Deco-periode met nog invloeden van Jugendstil.Het object is voorzien van Nederlandse zilverkeuren, waaronder: • de leeuw voor .925 zilver, • het anker (keuringsplaats Amsterdam), • een jaarletter (begin 20e eeuw), • en een meesterteken.Aan één zijde is een gegraveerd monogram “C” aanwezig. Het vaasje is bedoeld als bloem- of budvaasje.In goede antieke staat, met normale gebruikssporen en lichte oppervlakkige krasjes passend bij de leeftijd. Geen scheuren of reparaties. Zie foto’s voor een goede indruk.Specificaties • Materiaal: zilver (.925) • Herkomst: Nederland • Periode: ca. 1910–1930 • Stijl: Art Deco • Decoratie: monogram “C”