Zilveren vaas met golvende randen van 925° zilver uit Denemarken, sterk verguld, met drievoudige arabeskenrand en parelrand.Kleine spijkerkoppen in vermeil, zonder vervorming.Anton Michelsen (1841 - 1910) was een Deense goudsmid die in verschillende musea te vinden is, waaronder een vaas in het Musée d’Orsay. Het bedrijf Michelsen is, samen met Jensen, een van de twee grote Deense manufacturen die in het midden van de 19e eeuw werden opgericht en die in de jaren 1920-1960 Scandinavië een dominante positie in de goudsmeedkunst verzekerden.au revers A Michelsen in cartouche boven een kroon, A10, sterling Denemarken, Xgewicht: 180,60 ghoogte : 9,5 cmØ : 9,5 cm