Frans zilveren driepikkel vaasje – laat 19de eeuwEen elegant Frans zilveren driepikkel vaasje uit de late 19de eeuw, uitgevoerd in fijn gedetailleerd zilver en geplaatst op bokkenpoten met ramshoofden als decoratieve accenten. Het vaasje meet 14 cm hoog en weegt 117 gram.Aan de onderzijde bevindt zich een klein stempel in de vorm van een zwaan, vermoedelijk een Frans export‑ of gehalte‑keur, gecombineerd met een cijfer “2”. Dit wijst op Franse herkomst en de gebruikelijke keuringspraktijk van de periode.Het vaasje is een mooi voorbeeld van 19de-eeuwse Franse sierzilverkunst, waarin neoklassieke ornamentiek zoals dierenmotieven en elegante pootjes veelvuldig werd toegepast. Het object combineert vakmanschap, decoratieve finesse en historische charme, en is zeer geschikt voor verzamelaars van Frans zilver en 19de-eeuwse miniatuurobjecten.