Prachtig, twee vazen / Medici-urnen, versierd met gemonteerde vergulde metalen geknoopte strikken, slingers van bloemen.(ananas) eindstukken en klassieke handgrepenEen enkele marmeren vaas in Louis XVI-stijl.Zulk urnen werden vaak gebruikt als decoratieve objecten voor schouwen of zuilen (cassolettes) om een gevoel van grootsheid aan een interieur toe te voegen.gewicht : 2 kg elkFoto's maken deel uit van de beschrijving.Zal worden verzonden met veilige verpakking.