Titel: Kaj Franck Paars-Blauwe Vaasjes (Set van 2)Beschrijving:Set van twee paars-blauwe vaasjes, ontworpen door Kaj Franck voor Nuutajärvi Glassworks. Gemaakt van handgeblazen glas met elegant, tijdloos design. Perfect als sfeervol decorstuk of als aanvulling op een art glass collectie. Ook geschikt voor een paar delicate bloemen.Conditie: Beide vaasjes hebben lichte beschadigingen aan de rand, kleine oneffenheden en enkele luchtbelletjes – typerend voor handgemaakt glas. OngesigneerdAfmetingen: 20 x 6 x 6 cmGewicht: 836–892 gram