Elegant paar Joma-vazen, Franse fabricage, van geperst glas (matglas), bloemdecor in reliëf met gestileerde motieven en gebogen lijnen die typerend zijn voor het Art Deco-ontwerp uit het midden van de 20e eeuw.De matte afwerking verspreidt mooi het licht en benadrukt het reliëfdecor.Deze vazen kunnen dienen als decoratieve vazen, soliflores of ornamenten in een vintage of eigentijds interieur.Details :Fabrikant : JomaOorsprong : EuropaMateriaal: satijngeperst glasHoogte: 13,5 cmStaat: Zeer goede staat, geen schilfers of zichtbare barsten.Hoeveelheid: 2 identieke vazen (paar)Periode: midden van de 20ste eeuw (schatting)Opmerkingen :Decoratieve voorwerpen van goede kwaliteit, goed bewaard, ideaal voor verzamelaars van vintage glas of liefhebbers van Art Deco-decoratie.