Fascinerende geïllustreerde editie van dit monumentale werk van de beroemde chef Urbain Dubois, dat een uitgebreide internationale culinaire synthese biedt, georganiseerd op basis van nationale en regionale tradities, om de lezer een encyclopedisch overzicht te geven van de gastronomische praktijken van de 19e eeuw.De auteur, voormalig chef van grote aristocratische en koninklijke huizen, verzamelt recepten, technieken en menu's die representatief zijn voor Frankrijk, Italië, Duitsland, Engeland, Rusland, Spanje en andere landen, met de nadruk op de verscheidenheid aan producten en bereidingsstijlen.Het boek onderscheidt zich door zijn universele ambitie: het is niet alleen een verzameling recepten, maar een cartografie van smaken en culinaire gebruiken, waarbij de presentatie van gerechten, de kunst van de tafel en de codificatie van de diensten een centrale rol spelen.Urbain Dubois - Keuken van alle landen - 1888 - E. Dentu741 pagina'sGoede staat van de binding, boek in volledige originele linnen bekleding, gebruikssporen, afgesleten randen, gladde rug.Goede binnenstaat, enkele roestvlekken, ontbrekende bladen, werk verrijkt met bijna 400 tekeningen, waaronder een chromo-plateau.Leveringsservice binnen enkele dagen verzekerd.