Set van 10 originele vintage bagagelabels van hotels uit Frankrijk, circa jaren 1920–1930.Bevat hotels uit Parijs, Nice, Marseille, Amiens, Gérardmer en Saint-Malo.Gekleurde labels op papier, gedrukt met commerciële lithografische druktechnieken. Oorspronkelijk gebruikt op reistassen en koffers.Conditie varieert van redelijk tot goed, met zichtbare leeftijdsgebonden slijtage, verlies van papier, patina en sporen van gebruik die overeenkomen met reisephemera uit het vroege twintigste-eeuwse tijdperk.Aantrekkelijk origineel reclame- en reis-ephemera, zeer verzamelbaar en decoratief.