Twee heerlijke knuffeldieren uit de vroege 20e eeuw in de vorm van trekpaarden, met lengtes van 34 cm en 30,5 cm en samen wegen ze 1055 g. Ze staan elk op een wielenonderstel, waarvan één op ijzeren wielen. Geschatte leeftijd: vroeg 20e eeuw.Conditie: Beide paarden hebben kleine beschadigingen, missen stukken, één heeft een ontbrekend houten wiel. In gebruikte staat; zie de foto's voor meer detail.Deze veiling wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per geregistreerde en verzekerde post.