Universal Genève C-Shape – circa 1970Prachtig exemplaar van Universal Genève C-Shape uit de jaren 1970, in een opmerkelijke staat en met een bijzonder gezochte configuratie. Diameter 35 mm.Het horloge wordt aangedreven door het kaliber Universal Genève 1-42 met handopwinding, bekend om zijn fijnheid en betrouwbaarheid. De lengte van de polsband bedraagt 18 cm.Sterke punten van dit exemplaar:Prachtige zilveren wijzerplaat met linnenweefseltextuur, elegant en goed bewaard.C-vormige behuizing met harmonische lijnen, in goede algehele staatOorspronkelijke kroon gesigneerd Universal GenèveOriginele leren armband van Universal Genève, met zijn interne merkteken.Oorspronkelijke ardillon-gesp van Universal Genève, zeldzaam om volledig te vinden.Een zeer samenhangend en homogeen geheel, zoiets is zelden te vinden.Het horloge werkt correct.Datum van de laatste revisie onbekend.Verzending met tracking en verzekering