Stel prachtige bustes uit KeniaPrachtige details, gesigneerd aan de achterkant en een goed formaatIn goede conditie, klein beetje verwering aan de bovenkant van een van de beelden en wat algemene verkleuringen (zie foto's)Wordt veilig en snel verzonden