Te veiling aangeboden is Uncanny X-Men Annual #1, een echte klassieker uit de Bronze Age en een onmisbaar nummer voor X-Men-verzamelaars.Toestand: SlechtBekende defecten omvatten:• De cover is gescheurd en volledig losgekomen.• Overal zware slijtage• Rugbeschadiging, randschade, kreukels• Algemene veroudering die overeenkomt met intensief hanterenHet goede nieuws:• Volledig boek (geen ontbrekende pagina's)• Binnenpagina's aanwezig• Een echt exemplaar van een zeer verzamelwaardige sleuteluitgave• Ideale placeholder, restauratieproject of budgetpost voor een belangrijke mijlpaal in de X-Men-reeksDit is een no-frills, eerlijke aanbieding voor verzamelaars die waarde hechten aan het bezitten van het boek zelf boven de cosmetische staat. Perfect voor wie deze editie in zijn of haar reeks nodig heeft maar geen hoge prijs voor een topstaat wil betalen.