Prachtig Dogon-beeldhouwwerk uit Malihouten sokkelMan met een scheur op het hoofd en een ontbrekend stuk van de voet.Tweede deel van de 20e eeuwPrivécollectie Dhr. Jean Louis ViotCertificaat galerie des Dominicains