Prachtig Dogon-beeldhouwwerk uit Mali Zeer oude houten beeldhouwwerk 20e eeuw Barsten aan de snavel en aan het masker door ouderdom. Privécollectie van de heer Jean Louis Viot, aangekocht in 1999 op de rommelmarkten van Parijs. Certificaat galerie des Dominicains