Leuke presse-papier uit de Art Deco periode, ca 1930/40.Gevlamde marmeren voet met zilveren uil met glazen ogen.De uil is op een pootje gekeurd met het zilverzwaard 1906-1953.Ik heb geen geen meesterteken kunnen vinden op het zilver.Bruto gewicht zilver en marmer is 842 gram.Conditie is zeer goed!Zie alle foto's s.v.p.(ook voor de maten)Zij maken deel uit van de omschrijving.Word uiteraard goed verpakt verzonden.