Tweelingen Hohovis Fon in hun huis (Benin)16,5 en 15,5 cm28 cm voor het huisPrachtige antieke staat, gebruikssporen.Bibliografie; "EWE Twin Figures". Henricus Simonis.De EWE leven in een kustgebied dat zich uitstrekt van Ghana, Togo en Benin tot aan deGrenzen van Nigeria.Ze praktiseren een cultus van tweelingen die sterk lijkt op die van de Yoruba, en het is inDeze kader waarin deze statuetten worden geproduceerd in zeer gevarieerde stijlen, zijn somsfunctie van nabijheidsinvloeden (Akhan aan Ghana zijde, Yoruba aan Nigeria zijde)