Tudor Black Bay One 41Référence : 79360NBehuizing van roestvrij staal, gepolijst en geborsteldGepolijste stalen rand met een tachymetrische insert van aluminiumSaffierglas (geen krassen)Witte wijzerplaat 'panda' met zwarte subwijzerplaten van het analoge type, met ronde indexen en een omgekeerde driehoek op 12 uur.Datumstempel om 6 uurVastgeschroefde basis in geborsteld roestvrij staalMechanisch automatisch opwind uurwerk Kenissi calibre MT5813, gecertificeerd chronometerComplication chronographeGepolijste en geborstelde staal Oyster armband met klinknagels en gesigneerde vouwsluitingAfmetingen van de kast (exclusief kroon): 41,5 mm.Entrecorne : 22 mmLengte hoek tot hoek: 50 mmPolsomtrek: 180 mmDit horloge is compleet, vergezeld van de volgende aanvullingen:kistje en buitenverpakkinggebruiksaanwijzinggarantiebewijs- garantiebewijs gedateerd op 28 januari 2023- 3 extra schakelsVoor een beter beeld van de staat en de afmetingen, raadpleeg alstublieft de foto's. Tenzij anders vermeld, worden onze horloges verkocht zonder revisie, maar in werkende staat. Deze zal een revisie vereisen om de goede werking te garanderen.Het gefotografeerde object is datgene dat u koopt.Verzending verzekerd tot de waarde. Niet tevreden, geld terug.Levering Frankrijk en internationaal: DHL Express 48u verzekerd tot het verkoopbedrag.Belangrijk: de belastingen die voortvloeien uit een aankoop buiten de Europese Unie zijn voor rekening van de koper.