Deze prachtige zeldzame vaas word "Brick vase" genoemd en heeft een rechthoekige 'baksteen' vorm met een ovale opening aan de bovenkant en wit geglazuurde binnenzijdeDe vaas is gemaakt van aardewerk en heeft een getextureerd ontwerp met een opvallend decor van cirkels en driehoeken in verschillende tinten bruin, beige en grijsgroen. Het decor is ontworpen door Avril Bennett. Zij was werkzaam bij Troika Art Pottery van 1973 tot 1979. Op de onderkant is de vaas gemerkt met "Troika - Cornwall" en de initialen AB van Avril Bennett.Conditie: Uitstekende onbeschadigde staat.Afmeting:Hoogte: 21 cmDiepte: 7,5 cmBreedte: 10 cmDe vaas wordt zorgvuldig verpakt in hergebruikte verpakkingsmaterialen en aangetekend verzonden met Track en Trace. Ophalen kan binnen 4 weken na de veiling.