Trail-Gator Aanhang fiets kid stang, , LET OP: 1x ring en 2x zwarte moer. niet inbegrepen en heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product.! Dit product is gecontroleerd, getest en volledig functioneel. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Type bevestiging: BalhoofdMateriaal: StaalKleur: OnbekendTaal handleiding: DuitsVerpakking breedte: 163 mmVerpakking hoogte: 63 mmVerpakking lengte: 673 mmMax. belastbaar gewicht: 32 kgType fietskar: KinderfietskarColour Group: RoodGeslacht: UnisexInhoud: 1Product breedte: 0 CmProduct gewicht: 0 KgProduct Group: Pet CareProduct hoogte: 0 CmProduct lengte: 0 CmType dier: Geen dierVerpakkingsgewicht: 3264 grVerpakkingsinhoud: SpecificatiesFrame en meer... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl