Aangeboden een nieuw opgezette tragopan haan van top kwaliteit .De vogel zit prachtig geprepareerd op een mooi zwart sierschild in een baltshouding met wat hangende vleugels en open staartDeze vogel zal zeker een mooie toevoeging zijn als decoratie in uw woonkamer of als verzamel object. ( de kleuren zijn in het echt nog mooier dan op de foto's )Peets Birdshop heeft allerlei vogels op voorraad dus als u wat zoekt stuur gerust een mailAlle aangeboden vogels hebben de juiste papieren, Cites Bod of overdracht verklaring indien nodig.Verzending gebeurt altijd met de grootste zorg maar voorkeur heeft ophalen indien mogelijk daar de aanbieder niet verantwoordelijk is voor schade tijdens transport.