Zeer fraaie. blikken Japanse Fighter Jet van TN Nomura. Uit de jaren ‘60. Is getest en werkt met een door 2 batterijen aangedreven motor. Schoon batterijvak. Bump and go actie. Rijdt met geluid vooruit en geeft lichteffecten in mitrailleur en in het staartstuk. Er is een on/off knop op de romp. Spanwijdte ca 27cm. Met lichte gebruikssporen, deukje op de neus. Geheel in uitstekende staat, zie de foto’s.