Zeer zeldzaam servies uit de 19e eeuw, vervaardigd uit Saint-Louis kristal, gefrustreerd en verguld.Napoleontische tijdperk3.Bestaat uit:Een antieke karaf 25 x 11 cmEen grote fles 20 × 8 cmEen parfumfles van 17 x 7,5 cmEen grote pot van 12,5 × 10 cmZeldzaam, het geheel heeft nog steeds zijn oorspronkelijke blad.Let op twee oppervlaktefouten op het plateau; controleer de foto's (rode pijl)