Presenteer ik mijn kunstwerk. Olieverf op kunstbord. Pioenrozenboeket. In lichte, pastelkleuren. Pioenrozen zijn mijn favoriete bloemen. Voor mij is het een van de mooiste kunstonderwerpen. Dit boeket, gemaakt met liefde en respect voor de schoonheid van bloemen. Het zal je kamer vullen met warmte, zachtheid en de geur van laat lente.Schilderij van 40x60 cm, met lijst. Onderkant gesigneerd.Mariya Titova (1971-). Geboren in Kyiv, Oekraïne. Afgestudeerd aan de Kyiv Fine Arts Academy. Mijn kunstwerken worden tentoongesteld in veel Europese huizen. Ik heb in Oekraïne en Frankrijk gewerkt, en woon en werk nu in Italië. Dit ongelooflijke land inspireert me enorm!Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden!