Zeer mooie complete set, volledig lederen bindingen, met versierde rug, gouden randen op de kaften en prachtig vergulde randen.Een gravure van Tite-Live als frontispice bij deel 1 en een gravure buiten de tekst in hetzelfde deel.Er dient een lichte vochtvlek aan de rand opgemerkt te worden (zie foto).Aanwezigheid van een heraldisch wapen in alle volumes.Ex-libris aan Charles d'Espagne