Le Lotus Bleu A14 Ter 1941 in goede staat4 illustraties buiten de tekstKleine geplakte afbeeldingenMooi borden, lichte kleurcorrectie bij de hoeken en aan de bovenzijde van het eerste bord.Rug vervangenMunten licht versterkt, kisten schoonHet is een behoorlijk mooi notitieboek, kleine retouches aan de bovenzijde van de pagina’s 1 tot en met 8 op een vierkant van 3 tot 4 cm. Zie bijvoorbeeld foto 5.Een kleine, discrete restauratie aan de onderkant van het scharnier, pagina 110; zie foto 29De rest van het notitieboek is redelijk tot zeer in orde, met enkele gebruikssporen.Verzending gevolgd