Tintin in Amerika, 1940, gesigneerd door Hergé, enkele dagen na zijn arrestatie, naar aanleiding van de zaak van het gestolen Le Soir.- grijze en blauwe garde. Vierde gang A8.Prachtig album.- De beveiligingen zijn op sommige plaatsen opnieuw gesoldeerd met zetmeellijm, zonder enig kleurmiddel, om een authentiek uiterlijk te behouden.- de gerechten zijn schoon en helder, zonder enige bewerking.- Rug in een mooie natuurlijke staat.- Notitieboek in perfecte staat en zonder restauratie; het notitieboek is hergebonden zonder aan de binding vastgeplakt te zijn.- Geen scheuren in het notitieboek.- Net, solidair en zonder tekort of papierwerk.Veilig wereldwijd verzenden met UPS.