Super album dat eigenlijk maar één echt defect heeft: de zichtbare tekenen van tijd op de deksels, vooral op de randen en een beetje op de hoeken, door de lichte gebruikssporen. Verder is het album zeer goed gesloten, nieuw en zonder defecten. De rug is prachtig, de voor- en achterkanten hebben heldere kleuren, en de bladwijzers zijn onberispelijk.