Les aventures de TintinReporter du petit vingtieme au pays de Sovjets les editions du petit vingtieme bruxelles sixieme millealbum in zeer goede staat , mits rekening houdend dat album reeds 95 jaar oud isen indertijd gemaakt is met zeer fragiel papierrug nog volledig intact voor en achtercover nog in goede staat , licht bevuild , licht geschaafd, sommigte hoekjes licht bijgewerktalle pagina's in zeergoede staat (uitgezonderd pagina 1, 2 & 129 deze pagina's zijn bijgewerkt) , verder ongerestaureerd albumher en der een minimaal scheurtje dat professioneel is weggewerkt , alle pagina's blokvastnergens in of op geschrevensommigte pagina's kunnen lichte vlekken vertonenbekijk aandachtig de foto's en oordeel zelf over dit mytihische albumalbum wordt verzekerd verstuurd via dpdof men kan het album ook afhalen