Hergé, Het Imaginaire Museum van Kuifje, album uitgegeven ter gelegenheid van de 50e verjaardag van Kuifje in 1979 en bestemd voor...Aan de medewerkers van Casterman, vergezeld van de prachtige gedrukte dedicatie van Hergé.Men vindt het creatieproces van de originele pagina's terug tot aan de publicatie door Casterman van de beroemde pagina 22bis, die niet werd opgenomen in het album Kuifje en de Picaros in 1976, met zijn drukproef die wel aanwezig is in het album.Getekend en gedrukt gesigneerd, aanwezigheid van de afdruk van pagina 22 bis, volledig album bijna nieuw, het cahier bijna nieuw, de hoeken en toppen bijna nieuw.Zeer zeldzaam album in deze staat.