945Tintin - De Schat van Rackham de Rode - A24- 1945 Belgische uitgaveMooi vlak, helder, lichtgewreven,laatste kleine eigenschap,mooie kleur, haai, kapitein,...Ajbum niet gerestaureerd, oorsprong, kleine scheur aan de voorkant van de plaat,Prachtig album uit de collectie, zeer netjes, 2 kleine scheurtjes op de tweede en de voorlaatste pagina,persoonlijke collectie