Origineel werk van Thomas Wimberly, uitgevoerd in 2020 ten behoeve van de zorgverleners in de Verenigde Staten.Gelimiteerde editie gesigneerd & genummerd• Format : 18 × 24 pouces (≈ 46 × 61 cm)• editie: ondertekend en genummerd 249/250• status: editie uitverkocht• Handtekening: handgeschreven handtekening van de kunstenaar onderaan het werk.• Staat: uitstekend / als nieuw• Herkomst: gekocht in de Verenigde Staten• Techniek: kwalitatieve kleurafdrukVerzending: zorgvuldig gerold in een stevige buis.Opmerkelijk werk uit de Covid-periode, dat betrokken kunst en Amerikaanse hedendaagse iconografie combineert.Perfect geschikt voor een collectie hedendaagse kunst, betrokken illustratie of voor een krachtige decoratieve presentatie.