Zeldzaam en oud thermometer, geplateerde lithografische plaat met bolle dubbele zijde.Oude en prachtige lithografische metalen reclameplaat voor PLV (Publiciteit op de Verkooplocatie) "St RAPHAËL quinquina" met de beroemde gestileerde obers, "Gros Rouge" en "Blanc Sec", ontworpen door de graficus en affichist Charles LOUPOT (Nice 1892 - Arcs-sur-Argens 1962). Gesigneerd en gedateerd 1948! Aan de andere zijde bevindt zich ook een lithografie van gezouten hazelnoten voor cocktails, met het tableau "lakoid D.R PLAS Paris." Wat betreft deze zijde, mogelijk een drukfout, aangezien ik nooit een vergelijkbaar exemplaar heb gezien. De thermometer werkt perfect.