De weg was een groot theater, originele kleurenlitho van Théo TOBIASSE (1927-2012).Genummerd 37/150Ondertekend door de kunstenaar met potloodOp Japans papierAfmetingen : 30 x 32 cmUitgave van het werk 'Grandes heures pour graffiti d'amour', uitgegeven in 350 exemplaren. Enrico Navarra Editeur, Parijs.Uitstekende algemene staat, nooit ingelijst, prachtige lithografie