13 kleine sieradendoosjes, gemaakt van porselein. Fraai gedecoreerd met bloemen en gouden details.Neundorf Porzellan, afkomstig uit Duitsland.De eieren hebben in het midden een verguld metalen bandje met scharnier.De hoogte van de grote eieren is 10 cm.De diameter is 6 cm.1 ei is bezet met strass steentjes en heeft een satijnen voering. De hoogte van dit ei (op standaard) is 14 cm, de diameter is 6,5 cmDe andere iets kleinere eieren zijn respectievelijk 8 cm. hoog, en hebben een diameter van 4,2 cm.Het gezamenlijk gewicht is 1700 gram, zonder verpakking gewogen.Dit kavel wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per POST NL.