Antieke zilveren Nederlandse theezeef uit 1919 met greenman.Dit bijzondere model heeft maar liefst 5 greenman koppen!Een greenman (groene man of saterkop) is een mythologischevoorstelling van een gezicht (soms een volledig gestalte) met takken en bladeren als baard/snor en of hoofdhaar.Rondom op de zeef zien we verder verschillende taferelen.Een waar pronkstuk voor op uw chique theetafel.Gekeurd met de J van 1919, Leeuw II en Minerva hoofd M.Het meesterteken van AH3 is J.A. Hooijkaas, SchoonhovenZie alle foto's s.v.p. (ook voor de afmetingen)Deze maken deel uit van de omschrijving.De zeef word uiteraard goed verpakt verzonden.Please Note: De displays van plexiglas maken geen deel uit van dit kavel.(deze zijn enkel bedoeld om de foto's te optimaliseren)Veel succes met het bieden!