Antieke tinnen theepot met scharnierend deksel, vervaardigd in Nederland in de eerste helft van de 20e eeuw (ca. 1900–1950). De theepot heeft een ronde buik, een elegant gevormde tuit en een contrasterend donker oor. Het deksel is voorzien van een decoratieve knop.Het object verkeert in goede gebruikte staat met zichtbare gebruikssporen en patina passend bij leeftijd en gebruik. Aan de binnenzijde zijn sporen van thee-afzetting aanwezig. De onderzijde is gemerkt. Een karakteristiek en decoratief verzamelobject.