14 Zilveren Theelepels en 2 Suikerscheppen uit de periode van het jaar 1870.De 14 Theelepels zijn van identieke stijl, maar 6, 5 om 3 stuks hebben kleine afwijkende gravures als decoratie.1. Suikerschep zilver 833/000 12.5 cm. 8 gr. heeft een jaarletter van 1870 met meesterteken AK47.2. Suikerschep zilver 833/000 11.5 cm. 7.1 gr. met meesterteken AJD. (zilver soldeer plekje op achterkant) 3. 5 Theepels zilver 833/000 10 cm. 27.7 gr.4. 6 Theelepels zilver 833/000 10.5 cm. 43,4 gr.5. 3 Theelepels zilver 833/000 10.5 cm. 18.6 gr.Totaal zilver gewicht 104.8 gram.