Chinees nieuwjaar verkoopLetop!Het is op dit moment niet mogelijk pakketten naar de Verenigde Staten te sturen. Een zeer fraai en exclusief gedecoreerd set antiek Chinees porseleinen theekopje met 100 zotjes die nieuwjaar vieren met een dansende draak. Erg fraai en goed geschilderd decor. Mooi fel van kleur. Tongzhi periode, mid 19e eeuw, Yongzheng vier karaktermerk gemerkt. Zeer goed Chinees nieuwjaarsgeschenk. Conditie: Zeer goed Enkele productiefoutjes en gebruikssporen, zie fotoverder gaaf, zie foto.Afmeting:4,7 cm hoog en 8,9 cm diameterVerzendkosten wereld: 35 euro enkel verzendenVerzenden intercontinentaal duurt ca 10 tot 15 werkdagen in bijzondere situatie kan het ca 20-25 werkdagen duren.