Mooi Chinees porseleinen famille rose thee-epos, gemaakt in Jingdezhen tijdens de Yongzheng-periode (1723–1735). Het voorwerp is versierd met een fazant op een rots, omgeven door bloeiende takken, waaronder pioenrozen. De zilveren bevestiging is een Nederlandse toevoeging uit de late 19e of vroege 20e eeuw.Condities: goed, met twee schone en samengevoegde haarlijnscheuren (zie foto's).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: 12 cm (hoogte) x 4,8 (ø voet) cmDeze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.