Lieve paar Chinese porseleinen theekannetjes met rozenmedaillon, gemaakt in Jingdezhen tijdens de 19e eeuw. Beide vazen zijn versierd met twee cartouches die figuratieve scènes uitbeelden, omgeven door plantmotieven. De versiering is uitgevoerd in overglazuur email. De gemerkte zilveren monturen zijn latere Nederlandse toevoegingen, daterend uit het begin van de 20e eeuw.Voorwaarde: perfect (zie de foto's).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: ca. 21 cm (hoogte) x 6 (ø voet) cmDeze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.