Lieve Chinese porseleinen Encre de Chine-theedoos, gemaakt in Jingdezhen tijdens de Yongzheng-periode (1723–1735) tot Qianlong-periode (1736–1795). Het voorwerp is versierd met zowel onderglazuurblauw als overglazuur emaille. De decoratie is gerangschikt in twee hoofdcartouches, omgeven door kleinere met landschappen en bloemen. Eén van de hoofdcartouches toont een zittende man en vrouw, terwijl de andere een vrouw met twee jongens afbeeldt. De zilveren montuur is een vroege 20e-eeuwse Nederlandse toevoeging.Voorwaarde: goed, afgezien van een korte, schone en nauwelijks zichtbare haarscheur en een klein stuk van de reliëfversiering rond de voet dat ontbreekt (zoals aangegeven op de foto's).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: 16 cm (hoogte) x 4,7 (ø voet) cmDeze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.