Liefelijk blauw en wit Chinees porseleinen theebusje gemaakt in Jingdezhen tijdens de Kangxi-periode (1662-1722). Het voorwerp is versierd met een landelijk landschap met vissers. Het zilveren montuur is een latere Nederlandse toevoeging uit de 19e eeuw. De onderkant is onglaazuurd.Voorwaarde: zeer goed, lichte deuken aan de zilveren bevestiging.Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: 19,8 cm (hoogte) x 6 cm (breedte voet)Deze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.